EN | IT | DE | CZ | ES | RU

Ohraňovací nástroje pro ohýbání plechuNaše společnost se specializuje na dodávky ohraňovací nástroje pro různé Ohraňovací lisy modelů a výrobců.
Jsme schopni nabídnout jakékoliv standardní nebo speciální typy nástrojů (horní nástroje a matrice, lemovací horní nástroje, razítka, držáky pro horní nástroje, držáky matric, adaptéry, vložky díl matrice, rádiusové nástroje atd.) Pro hlavní stiskněte brzdové systémy, jako je Promecam-EURO Style, Trumpf -WILA, Beyeler atd. My můžeme dodat bohatý výběr standardních tvarech nebo provádět žádné speciální nástroje na základě přání zákazníka, včetně délky 6000-8000 mm v jednom kuse.
Pokud je to nutné, spolu s nabídkou jsme schopni provést naše doporučení, poskytují ohýbání sekvence na straně zákazníka, výpočet ohýbání grafy, ověřit nutnost použití speciálních nástrojů a další prodejní a servisní podporu.


Ohraňovací nástroje různých stylů


Ohraňovací ohýbání je nejobecnější průmyslový proces dnes k získání řízené deformaci plechu za studena s použitím stisknutím brzdového výkonu (hydraulický nebo elektrický systém) k získání potřebné síly se zdvihem nosníku společně s horní raznice. V současné době, Ohraňovací lisy stroje se používá pro každé dílně a JobShop spojené s plechu zhotovení.
V závislosti na geometrii ohybu a tvaru ohýbací nástroje je možné získat požadovaný deformaci s požadovaným úhlem a tvaru. Jsme schopni poskytovat nástroje k jakémukoli technickému procesu Ohraňovací lisy: air-ohýbání, ražení nebo lisování a spodní ohýbání. V závislosti na upínací části nástroje, které mohou podporovat většina použitých Ohraňovací lisy strojů na světě. Spolu se standardní geometrií přizpůsobené nástroje je také možno dodat.

Výroba ohraňovacích nástrojůMožnost ukládání spoustu standardních poloh ohýbací nástroje s značení a řezání před odesláním umožňuje poskytovat dobrý čas doručení, i pro velké zakázky. Všechny naše ohýbací nástroje jsou vyráběny v Itálii s využitím CNC strojů a kontrolu kvality v průběhu různých fází výroby. Pro ohýbací nástroje pouze vysoce kvalitní oceli C45 nebo 42CrMo4 jsou používány. Přesnost broušení umožňuje optimální kontakt s materiálem. Všechny naše nástroje projít tepelným ošetřením do 55/60 HRC pro dlouhodobé používání a soukromým životem a účinnou ochranu proti poškození.
Spolu s nástrojů jsme schopni dodat model DXF pro rychlé dovoz do CNC-knihovny Ohraňovací lisy.


Program a zahradu:list point   Rovný Klasické horní nástroje
list point   Horní nástroje Gooseneck
list point   Speciální geometrie horní nástroje
list point   T-forma matrice
list point   Standardní V-matrice
list point   Multi-V matrice
list point   Držáky pro horní nástroje, svorky, intermediáty
list point   Zvláštní rychlé držáky upínací pro horní nástroje
list point   Držáky matric a upevňovací díly
list point   Adaptéry pro jiné systémy, prodlužovacích adaptérů
list point   Sady nástrojů pro vyrovnávací / lemovací
list point   Sada nástrojů pro ohýbání s rádiusem
list point   Sada nástrojů pro ohýbání Z tvaru a jiné ražení
list point   V otevírání nastavitelné matrice

Podporované stroje dle systémy*Ohraňovací nástroje TRUMPF-WILAPress brake tools TRUMPF-WILA


Bystronic-Hammerle, Durma, EHT, Finn-Power, Jordi, Gizelis, LVD, Trumpf, Prima Power, RICO PRCN, Safan-Darley, STR, Ursviken etc.
Dodáváme pevné částice 100, 200, 300, 500 mm; Sekce set (řezat) 550 mm a soupravy pro celé délce svého ohraňovacím lisem podle přizpůsobených kusů nebo stejná jako původní nástroje.

Ohraňovací nástroje Promecam–EURO StylePress brake tools Promecam–EURO


Adira, AM Machinery, Amada, Axial, Baykal, Boschert, Bystronic, CMU, CoastOne, Colgar, Colly, Gilardi, Guifil, Dener Makina, Deratech, Durma, Edward Pearson, Ermaksan, Femas, Fratelli Farina, GADE, Gasparini, Gecko, HACO (Atlantic), Hammerle, Hesse, Hezinger, IMAL, Ironmac, ITEK, Jean Perrot, Jodri, KAAST, Karmet, Kingsland, Knuth, Mecos, MVD, Nargesa, OMAG, Peliant, Rico, Salvagnini, Schiavi, SMD, STR, Tabama, Teda, Vicla, Vimercati, Warcom, Yangli, YSD etc.
Dodáváme pevné částice 415, 835 mm; Sekce set (řezat) 805 mm a soupravy pro celé délce svého ohraňovacím lisem podle přizpůsobených kusů nebo stejná jako původní nástroje.

Ohraňovací nástroje Beyeler-BystronicPress brake tools Beyeler


Bystronic-Beyeler (Euro-A, RF-A, R, S), Edwards Pearson, Safan, Bystronic, Beyeler etc.

Dodáváme pevné částice 100, 500, 1000 mm; Sekce set (řezat) 1100 mm a soupravy pro celé délce svého ohraňovacím lisem podle přizpůsobených kusů nebo stejná jako původní nástroje.


* Jen pro informaci, obraťte se na nás s odkazem na váš model. Upozorňujeme, že ne všichni výrobci jsou uvedeny, takže si můžete ověřit zejména o své ohraňovací lisy.

Na základě požadavku jsme schopni dodat i ohybových nástrojů pro ohraňovací lisy pro další nástrojových systémů, jako jsou americkém stylu, originální LVD, originální COLGAR, originální Weinbrenner, originální EHT a další. Prosím, kontaktujte nás pro více informací.
Spolu s nástrojů můžeme dodat spoustu dalších pozicích, jako jsou speciální úchyty pro horní nástroje pro rychlé uvolnění horní nástroje, variabilní matrice pro velkým otvorem, odkládací boxy na nářadí a mnoho dalšího.

Kontaktujte násDostanete se k nám s těmito souřadnicemi:
Via B. Crespi, 19, MAC 4 – 4°Piano
20159, Milán (MI), Itálie
Tel. +39 0280886585
Hlavní e-mail: info at precitools.it


Pošlete nám zprávuVaše jméno a příjmení: *

Váš kontaktní e-mail: *

Název vaší společnosti: *

Vaše zpráva: *


  
contatore visite meet women in Ukraine
website counter
         TOPlist